Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka N02 Basel - Poland

12:00 Lörrach Zob, Buchstabe „B”, Fernbuslinie
14:00 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
14:45 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
15:30 Basel Meret Openheim Str. obok Media Markt
15:30 Karlsruhe Hintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.
16:45 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
19:00 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
19:30 Marburg Busbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse
20:00 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
20:00 Stadtallendorf Bahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse
21:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
21:30 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
22:15 Gottingen Hbf. Berliner Str.
02:30 Jędrzychowice Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Boleslawiec Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:45 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Zabrze Pl. Warszawski
08:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Lörrach - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací