Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 095 Munchen - Merano (18:00)

18:00 München ZOB
20:10 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
20:45 Vipiteno Deutschhaus
21:10 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
21:55 Bolzano Hotel Alpi
22:20 Lana Lido
22:32 Marlengo Kellerei
22:35 Merano Terme
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Merano

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací