Podle času
Podle ceny

Linka 101 Munchen - Tuningen (19:30)

Odjezdy: 22 Říj, 27 Říj, 29 Říj, 3 Lis, 5 Lis, 10 Lis, 12 Lis, 17 Lis, 19 Lis, 24 Lis
19:30 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
20:25 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
21:35 Merklingen Gewerbegebiet
22:10 Bad Urach Busbahnhof
22:20 Metzingen Outlet P5/P6
22:30 Reutlingen Hbf/ZOB
22:50 Tubingen Hbf/ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Tubingen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací