Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 067 Praha - Amsterdam (08:15)

08:15 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
10:25 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
12:05 Leipzig Hbf.,Goethestr
13:50 Magdeburg ZOB am Hbf
15:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Hannover ZOB
17:20 Bad Oeynhausen Aut. Nádr., Königstraße 2,
18:10 Osnabruck Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
21:15 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Praha - Amsterdam

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací