Podle času
Podle ceny

Linka 067 Amsterdam - Praha (07:40)

Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis
07:40 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Osnabruck Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
11:35 Bad Oeynhausen Aut. Nádr., Königstraße 2
12:55 Hannover ZOB
13:55 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:10 Magdeburg ZOB am Hbf
17:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:40 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
20:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Amsterdam - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací