Podle času
Podle ceny

Linka 164 Hamburg - Berlin (11:00)

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj
15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
15:55 Soltau Autohof Soltau Süd
16:15 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
16:45 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
18:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:25 Magdeburg ZOB am Hbf
21:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Hamburg - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací