Podle času
Podle ceny

Linka 144 Norddeich - Berlin (08:00)

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
08:00 Norddeich ZOB (Port)
08:20 Norden ZOB
09:00 Emden Hbf
09:35 Uplengen Autohof Apen-Remels
10:15 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
11:15 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
15:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Norden - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací