Podle času
Podle ceny

Linka 331 K.Vary - Praha - Zolochiv

Odjezdy: 18 Říj, 21 Říj, 25 Říj, 28 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 8 Lis, 11 Lis, 15 Lis, 18 Lis
11:00 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
13:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
15:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
15:15 Praha Aut. Nádr., "Želivského"
18:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
20:00 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
00:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:15 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
05:00 Korczowa customs PL-UA
07:00 Krakovets celnice (UA-PL)
09:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
09:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Zolochiv Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
Dopravce: TOV Nasorokh
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Animal transportation is allowed with documents. Transportation of bicycles is allowed
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 25 let
20% Ditě od 10-14 let
50% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-4 (bez místa)

Všechny linky Karlovy Vary - Zolochiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací