Według czasu
Według ceny

Kurs 331 K.Vary - Praha - Zolochiv

Wyjazdy: 12 Gru, 15 Gru, 19 Gru, 22 Gru, 26 Gru, 29 Gru, 2 Sty, 5 Sty, 12 Sty, 16 Sty
11:00 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
13:00 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
15:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
15:15 Praha Dworzec PKS, "Zhelivskeho"
18:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
20:00 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
00:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:15 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
05:00 Korczowa cło (PL-UA)
07:00 Krakovets cło (UA-PL)
09:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
09:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:00 Zolochiv Dworzec autobusowy, ul. Brodivska 2
Przewoźnik: TOV Nasorokh
Bagaż: 1 szt.do 25kg-za darmo, każdy następne od 200 CZK
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest dozwolony ze wszystkimi dokumentami. Transportowanie rowerów jest dozwolony
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 25 roku życia
20% Dzieci 10-14 lat
50% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-4 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Karlovy Vary - Zolochiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation