Według czasu
Według ceny

Kurs 331 K.Vary - Praha - Zolochiv

Wyjazdy: 31 Sty, 3 Lut, 7 Lut, 10 Lut, 14 Lut, 17 Lut, 21 Lut, 24 Lut, 28 Lut, 3 Mar
11:00 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
13:00 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
15:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
15:15 Praha Dworzec PKS, "Zhelivskeho"
18:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
20:00 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
00:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:15 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
05:00 Korczowa granica PL-UA
07:00 Krakovets cło (UA-PL)
09:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
09:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:00 Zolochiv Dworzec autobusowy, ul. Brodivska 2
Przewoźnik: TOV Nasorokh
Bagaż: 1 szt.do 25kg-za darmo, każdy następne od 200 CZK
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest dozwolony ze wszystkimi dokumentami. Transportowanie rowerów jest dozwolony
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 25 roku życia
20% Dzieci 10-14 lat
50% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-4 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Karlovy Vary - Zolochiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information