Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Line A1 Krakow - Shkoder

09:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
10:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:00 Bielsko-Biała Benzinka BP, ul.Warszawska 16
14:15 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
15:30 Brno Aut. Nádr., Benešova Street
17:30 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
08:00 Split Benzinka INA, Pojišanska, 21000
09:00 Omiš Čerpací stanice INA
09:30 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
10:00 Makarska Benzinka INA, ul. Vukovarska
10:15 Tučepi Dalnice D8, aut. zast.
10:30 Podgora Bus stop on Highway close to crossroad with T. Ujevića St.
11:25 Gradac Benzinka INA
12:30 Neum Parking vedle Hotela Jadran
13:30 Dubrovnik Aut. Zastavka vedle benzinki INA, ul. V.Nazora
15:00 Igalo Gas station Petrol station opposite Voli Hipermarket
15:20 Herceg Novi Aut. Nádr.
16:30 Tivat INA petrol station on Adriatic Highway, Mrčevac
17:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
18:00 Sutomore Aut. Nádr.
19:30 Bar EKO petrol station, Šušanj
20:00 Ulcinj Čerpací stanice Castellana
21:30 Shkoder Komplexní Luani-A, čerpací stanice Alpet
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1ks.do 25 kg-zdarma, každe dalši od 22 PLN za 1 kg
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob

Všechny linky Krakow - Budva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací