Podle času
Podle ceny

Linka Line A1 Krakow - Shkoder

Odjezdy:
09:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
10:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:00 Bielsko-Biala Benzinka BP, ul.Warszawska 16
14:15 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
15:30 Brno Aut. Nádr., ul.Benešova
17:30 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
08:00 Split Benzinka INA, Pojišanska, 21000
09:00 Omiš Čerpací stanice INA
09:30 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
10:00 Makarska Benzinka INA, ul. Vukovarska
10:15 Tučepi Dalnice D8, aut. zast.
10:30 Podgora Bus stop on Highway close to crossroad with T. Ujevića St.
11:25 Gradac Benzinka INA
12:30 Neum Parking vedle Hotela Jadran
13:30 Dubrovnik Aut. Zastavka vedle benzinki INA, ul. V.Nazora
15:00 Igalo Gas station Petrol station opposite Voli Hipermarket
15:20 Herceg Novi Aut. Nádr.
16:30 Tivat INA petrol station on Adriatic Highway, Mrčevac
17:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
18:00 Sutomore Aut. Nádr.
19:30 Bar EKO petrol station, Šušanj
20:00 Ulcinj Čerpací stanice Castellana
21:30 Shkoder Komplexní Luani-A, čerpací stanice Alpet
Dopravce: Elabus
Zavazadla: 1ks.do 25 kg-zdarma, každe dalši od 22 PLN za 1 kg
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob

Všechny linky Krakow - Budva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací