• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chisinau - Praga

EXPRESS BUSLINE
Odjezdy: 22 Úno, 24 Úno, 26 Úno, 29 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 14 Bře
  1. 09:00Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
  2. 13:00Husi Zastavka na znamení
  3. 14:00Barlad Zastavka na znamení
  4. 15:00Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
  5. 16:00Adjud Zastavka na znamení
  6. 17:00Onesti Zastavka na znamení
  7. 19:00Brasov Zastavka na znamení
  8. 20:00Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
  9. 21:00Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
  10. 22:00Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
  11. 00:01Arad Zastavka na znamení
  12. 04:00Budapest Zastavka na znamení
  13. 06:00Bratislava Mc.Donalds
  14. 08:00Brno IKEA Skandinavska 4
  15. 10:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací