Podle času
Podle ceny

Linka Chisinau - Praga

Odjezdy: 17 Lis, 19 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 1 Pro, 3 Pro
09:00 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
13:00 Husi Zastavka na znamení
14:00 Barlad Zastavka na znamení
15:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:00 Adjud Zastavka na znamení
17:00 Onesti Zastavka na znamení
19:00 Brasov Zastavka na znamení
20:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
21:00 Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
22:00 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
00:01 Arad Zastavka na znamení
04:00 Budapest Zastavka na znamení
06:00 Bratislava Mc.Donalds
08:00 Brno IKEA Skandinavska 4
10:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: BUSLINE
Slevy: 10% Student
10% Důchodce

Všechny linky Chisinau - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací