• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chisinau - Praga

EXPRESS BUSLINE
Odjezdy: 20 Zář, 22 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 6 Říj, 9 Říj, 11 Říj
  1. 06:00Belcy Zastavka na znamení
  2. 06:30Sîngerei Zastavka na znamení
  3. 07:30Orhei Zastavka na znamení
  4. 09:00Chisinau Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
  5. 13:00Husi Zastavka na znamení
  6. 14:00Barlad Zastavka na znamení
  7. 15:00Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
  8. 16:00Adjud Zastavka na znamení
  9. 17:00Onesti Zastavka na znamení
  10. 19:00Brasov Zastavka na znamení
  11. 20:00Sibiu Aut. Nádr., McDonalds
  12. 21:00Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
  13. 22:00Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării, 2
  14. 00:01Arad Zastavka na znamení
  15. 04:00Budapest Zastavka na znamení
  16. 06:00Bratislava Lamačská cesta 1/A, "McDonalds"
  17. 08:00Brno "IKEA", ul. Skandinavska, 4
  18. 10:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací