Podle času
Podle ceny

Linka Chisinau - Praga

Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 22 Zář, 24 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 4 Říj
09:00 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
13:00 Husi Zastavka na znamení
14:00 Barlad Zastavka na znamení
15:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:00 Adjud Zastavka na znamení
17:00 Onesti Zastavka na znamení
19:00 Brasov Zastavka na znamení
20:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
21:00 Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
22:00 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
00:01 Arad Zastavka na znamení
04:00 Budapest Zastavka na znamení
06:00 Bratislava Mc.Donalds
08:00 Brno IKEA Skandinavska 4
10:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: BUSLINE

Všechny linky Chisinau - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací