Podle času
Podle ceny

Linka Chisinau - Praha

Odjezdy: 2 Července, 4 Července, 5 Července, 7 Července, 9 Července, 11 Července, 12 Července, 14 Července, 16 Července, 18 Července
09:00 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
13:00 Husi Zastavka na znamení
14:00 Barlad Zastavka na znamení
15:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:00 Adjud Zastavka na znamení
17:00 Onesti Zastavka na znamení
19:00 Brasov Zastavka na znamení
20:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
21:00 Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
22:00 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
00:01 Arad Zastavka na znamení
04:00 Budapest Zastavka na znamení
06:00 Bratislava Mc.Donalds
08:00 Brno IKEA Skandinavska 4
10:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: BUSLINE
Slevy: 10% Student
10% Důchodce

Všechny linky Chisinau - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací