• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кишинев - Прага

EXPRESS BUSLINE
Виїзди: 19 Лют, 22 Лют, 24 Лют, 26 Лют, 29 Лют, 2 Бер, 4 Бер, 7 Бер, 9 Бер, 11 Бер
  1. 09:00Кишинів Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
  2. 13:00Хуші Zastavka na znamení
  3. 14:00Бирлад Zastavka na znamení
  4. 15:00Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
  5. 16:00Аджуд Zastavka na znamení
  6. 17:00Онешті Zastavka na znamení
  7. 19:00Брасов Zastavka na znamení
  8. 20:00Сибіу Aut. Nádr. (McDonalds)
  9. 21:00Себес Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
  10. 22:00Дева Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
  11. 00:01Арад Zastavka na znamení
  12. 04:00Будапешт Zastavka na znamení
  13. 06:00Братислава Mc.Donalds
  14. 08:00Брно IKEA Skandinavska 4
  15. 10:00Прага Aut. Nádr., "Florenc"

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя