• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кишинев - Прага

Виїзди: 27 Кві, 29 Кві, 1 Тра, 4 Тра, 6 Тра, 8 Тра, 11 Тра, 13 Тра, 15 Тра, 18 Тра
09:00 Кишинів Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
13:00 Хуші Zastavka na znamení
14:00 Бирлад Zastavka na znamení
15:00 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:00 Аджуд Zastavka na znamení
17:00 Онешті Zastavka na znamení
19:00 Брасов Zastavka na znamení
20:00 Сібіу Aut. Nádr. (McDonalds)
21:00 Себес Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
22:00 Дева Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
00:01 Арад Zastavka na znamení
04:00 Будапешт Zastavka na znamení
06:00 Братіслава Mc.Donalds
08:00 Брно IKEA Skandinavska 4
10:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
Перевізник: BUSLINE

Показати всі рейси Кишинів - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя