DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Poltava

Terletskiy/Leon Pol Trans
Odjezdy: 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub
  1. 10:35Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 14:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 18:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  4. 22:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  5. 01:15Zosin celnice (PL/UA)
  6. 03:00Ustyluh celnice (UA/PL)
  7. 03:30Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  8. 04:45Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  9. 05:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 08:45Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  11. 10:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  12. 13:40Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  13. 15:35Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  • Dopravce: Terletskiy/Leon Pol Trans
  • Doplňující informace: Permit the carriage of cats and dogs in the presence of all documents (in season - the information necessary to specify), bicycles - in disassambled state. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 50% Ditě od 0-7 let
    99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací