• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Poltava

Terletskiy/Leon Pol Trans
Odjezdy: 19 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj
  1. 10:35Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 14:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 18:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  4. 22:15Lublin Aut. Nádr.,ul. Nadstawna, 1, 20-120
  5. 01:15Hrebenne celnice (PL-UA)
  6. 03:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  7. 04:45Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  8. 05:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 08:45Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  10. 10:45Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  11. 13:35Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157
  12. 15:35Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  • Dopravce: Terletskiy/Leon Pol Trans
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.It is allowed to cross the border for the following categories of passengers: permanent residence card, Polish card, agricultural work visa, biometrics + invitations to agriculture, international drivers, students.
  • Zavazadla: 10% z ceny jízdenky. Povolit přepravu psů a koček v přítomnosti všech dokumentů (v sezóně - informace potřebné k určení). Skládaný kočárek
  • Slevy: 50% Děti 0-7 let
    99% Děti 0-5 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací