Podle času
Podle ceny

Linka Moskva - Ternopil - Chernivtsi

Odjezdy: 20 Říj, 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis
11:55 Moskva Autobusová zastávka, "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
12:30 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
15:00 Tula GAI (192 km objížďka Tula М-2)
18:00 Orel AZS Rosnieft (odejście od Orel - obwód bypass)
03:30 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
06:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
07:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
09:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
10:55 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
11:55 Zbarazh Aut. Nádr.
12:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:30 Berezhany Aut. Nádr., ul.Privokzalnaja 3
14:05 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
14:30 Burshtyn Aut. Nádr., ul. Mitskevitcha 43
15:00 Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna 3
15:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
16:20 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
17:10 Kolomyya Kolo, Bus Station,ul. Antonenka-Davydovycha 15
17:50 Kosiv Aut. Nádr.
18:10 Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
19:10 Storozhynets Aut. Nádr., ul. Fedkovytcha 2
19:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: OOO Avtokombinat-1
Zavazadla: 1ks.do 10-30kg (100х50х80)-zdarma, každý další 50 UAH/kg
Doplňující informace: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center

Všechny linky Moskva - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací