Podle času
Podle ceny

Linka Bari - Kiev

14:15 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
15:15 Andria AGIP via Corato / Togliatti
16:30 Foggia Stazione FS
17:00 San Severo Stazione FS
17:45 Termoli Terminal bus
19:10 Pescara Stazione autobus
21:00 Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
22:20 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
23:50 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:25 Ferrara Vlak.Nadr., Viale Casellina
01:30 Padova VIALE DELLA PACE
03:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
04:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
21:45 Chop celnice (UA-HU)
02:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Universe
Zavazadla: 2ks.do 60x40x30-zdarma, každý další - 20 EUR
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10EUR
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Bari - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací