• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bari - Kyiv

  1. 09:00Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
  2. 09:50Andria AGIP via Corato / Togliatti
  3. 11:00Foggia Stazione FS
  4. 11:40San Severo Stazione FS
  5. 12:30Termoli Terminal bus
  6. 14:20Pescara Stazione autobus
  7. 16:40Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
  8. 18:20Rimini Vlak.Nadr., Piazza Battisti przystanek 'D'
  9. 20:30Bologna Vlak. Nádr. Piazza delle Medaglie d'Oro
  10. 21:00Ferrara Vlak.Nadr., Viale Casellina
  11. 22:10Padova VIALE DELLA PACE
  12. 00:20Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  13. 01:20Trieste Autostazione, Piazza della Liberta
  14. 15:00Chop celnice (UA-HU)
  15. 16:40Uzhgorod o.Rozovka - klumba
  16. 17:20Mukachevo ul. Danyla Halytskoho 97, Čerpací stanice Ultra
  17. 19:20Stryi ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
  18. 20:20Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  19. 23:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  20. 01:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  21. 03:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Universe
  • Zavazadla: 2ks.do 30 kg (60x40x30), ruční zavazadla do 5kg(20x20x40)-zdarma, každý další - 20 EUR
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    30% Ditě od 4-11 let
    50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací