• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Kyiv

Odjezdy: 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub
14:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
18:30 Chelm ul. Lwowska 20
20:00 Dorohusk celnice (PL-UA)
22:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
00:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:20 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
04:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:30 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši - 250UAH/35PLN
Slevy: 99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Warszawa - Kyiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací