Podle času
Podle ceny

Linka Warsaw - Kiev

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
14:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
18:30 Chelm ul. Lwowska 20
20:00 Dorohusk celnice (POL-UKR)
22:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
00:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:20 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
04:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši - 250UAH/35PLN

Všechny linky Warszawa - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací