Podle času
Podle ceny

Linka 562 Slobodka-Smotrychskaya - Khmelnytskyy

Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro
05:20 Slobidka-Smotritska Zastavka na znamení
05:35 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Zastavka na znamení
05:55 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
06:14 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:21 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:28 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Zastavka na znamení
06:34 Tynna Zastavka na znamení
06:40 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:47 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
06:53 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:58 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:02 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
07:11 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
07:23 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:31 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:05 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací