• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 562 Slobidka-Smotritska - Khmelnytskyi

  1. 05:20Slobidka-Smotritska Zastavka na znamení
  2. 05:35Chorna (Chemerovetskiy r-n) Zastavka na znamení
  3. 05:55Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
  4. 06:07Balyn (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
  5. 06:14Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
  6. 06:21Rudka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
  7. 06:28Lysohirka (Dunayevetskyy r-n) Zastavka na znamení
  8. 06:34Tynna Zastavka na znamení
  9. 06:40Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
  10. 06:47Kosogirka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
  11. 06:53Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
  12. 06:58Yasenivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
  13. 07:02Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
  14. 07:11Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
  15. 07:23Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
  16. 07:31Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
  17. 08:05Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací