Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 562 Slobodka-Smotrychskaya - Khmelnytskyy

05:20 Slobidka-Smotritska Zastavka na znamení
05:35 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Zastavka na znamení
05:55 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
06:14 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:21 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:28 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Zastavka na znamení
06:34 Tynna Zastavka na znamení
06:40 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:47 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
06:53 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
06:58 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:02 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
07:11 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
07:23 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:31 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:55 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
08:05 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací