Podle času
Podle ceny

Linka Kamenets-Podolskiy - Poznan

Odjezdy: So
11:05 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:30 Borschiv Aut. Nádr. Y.Kondryi, 13
13:20 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
14:10 Buchach ul. Shevchenka 57
16:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:55 Krakovets celnice (UA-PL)
21:00 Korczowa customs PL-UA
22:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Krakow airport Letiště
02:55 Katowice ul. Piotra Skargi 6
04:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
06:20 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:00 Leszno Dworzec PKP
09:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Zavazadla: 1ks.zdarma, každe dalši od 80 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicycles are allowed for extra payment
Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací