Podle času
Podle ceny

Linka Kamenets-Podolskiy - Poznan

Odjezdy: 13 Led, 20 Led, 27 Led, 3 Úno, 10 Úno, 17 Úno, 24 Úno, 3 Bře, 10 Bře, 17 Bře
11:05 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:30 Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
13:20 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
14:10 Buchach ul. Shevchenka 57
16:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:55 Krakovets celnice (UA-PL)
21:00 Korczowa customs PL-UA
22:10 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
00:40 Krakow JUBILAT trading house, av. Zygmunta Krasińskiego 1
01:00 Krakow airport Letiště
02:55 Katowice ul. Piotra Skargi 6
04:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
06:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
08:00 Leszno Vlak. Nádr.
09:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Zavazadla: 1ks.zdarma, každe dalši od 80 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicycles are allowed for extra payment
Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací