• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamenets-Podilskiy - Poznan

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Odjezdy: 28 Úno, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 10 Bře, 11 Bře, 12 Bře, 13 Bře, 14 Bře
  1. 11:05Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 12:30Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
  3. 13:20Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
  4. 14:10Buchach ul. Shevchenka 57
  5. 16:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  6. 16:55Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  7. 18:15Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska, 109
  8. 20:55Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 21:00Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 22:45Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera 1
  11. 00:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 01:30Krakow Airport Letiště
  13. 02:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  14. 04:05Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  15. 05:45Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  16. 07:35Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  17. 09:05Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
  • Doplňující informace: Every 10th trip on the flights of the carrier Ternopil ATP is promotional! Buy a ticket with a 90% discount from the price. Details and ticket purchase from the dispatcher. Carriage of animals check with the carrier (for extra payment). It is possible to take the PCR test immediately before the departure of the bus (preferably 40-60 minutes) at the bus station in Ternopil. The cost of passing such a test and quickly getting the result is 1200 UAH. Paid directly upon receipt of the result.
  • Zavazadla: Cena letenky zahrnuje: příruční zavazadlo a 1 zavazadlo standardní velikosti (bez nadměrných rozměrů) bez omezení hmotnosti. Za další zavazadla je možné zaplatit řidiči 10 PLN (80 UAH) za kus zavazadla.
  • Slevy: 50% Děti 0-11 let
    90% 10 lístek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací