• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamenets-Podilskiy - Poznan

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Odjezdy: 25 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp
  1. 11:05Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 12:30Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
  3. 13:20Chortkiv Aut. Nádr., ul. Kopychinесka, 15
  4. 14:10Buchach ul. Shevchenka 57
  5. 16:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  6. 16:55Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  7. 18:15Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Stryiska, 109
  8. 20:55Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 21:00Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 22:45Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  11. 00:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 01:30Krakow Airport Letiště
  13. 02:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  14. 04:05Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  15. 05:45Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  16. 07:35Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  17. 09:05Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
  • Doplňující informace: Every 10th trip on the flights of the carrier Ternopil ATP is promotional! Buy a ticket with a 90% discount from the price. Details and ticket purchase from the dispatcher. Carriage of animals check with the carrier (for extra payment).
  • Zavazadla: Cena letenky zahrnuje: příruční zavazadlo a 1 zavazadlo standardní velikosti (bez nadměrných rozměrů) bez omezení hmotnosti. Za další zavazadla je možné zaplatit řidiči 10 PLN (80 UAH) za kus zavazadla.
  • Slevy: 50% Děti 0-11 let
    90% 10 lístek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací