• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamenets-Podilskiy - Poznan

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 24 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 1 Pro, 4 Pro, 5 Pro
  1. 11:05Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  2. 12:30Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
  3. 13:20Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
  4. 14:10Buchach ul. Shevchenka 57
  5. 16:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  6. 18:15Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
  7. 20:55Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 21:00Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 22:45Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  10. 00:55Krakow JUBILAT trading house, av. Zygmunta Krasińskiego 1
  11. 01:30Krakow airport Letiště
  12. 02:30Katowice ul. Piotra Skargi 6
  13. 04:05Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  14. 05:45Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  15. 07:35Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  16. 09:05Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
  • Doplňující informace: Carriage of animals check with the carrier (for extra payment).
  • Zavazadla: 1ks. 80 - 100 UAH.
  • Slevy: 50% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací