Według czasu
Według ceny

Kurs Kamenets-Podolskiy - Poznan

Wyjazdy: 13 Sty, 20 Sty, 27 Sty, 3 Lut, 10 Lut, 17 Lut, 24 Lut, 3 Mar, 10 Mar, 17 Mar
11:05 Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:30 Borschiv Dworzec, ul. Y.Kondryi 13
13:20 Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
14:10 Buchach ul. Shevchenka 57
16:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
18:45 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
20:55 Krakovets cło (UA-PL)
21:00 Korczowa granica PL-UA
22:10 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
00:40 Krakow JUBILAT trading house, aleja Zygmunta Krasińskiego 1
01:00 Krakow airport Port lotniczy
02:55 Katowice ul. Piotra Skargi 6
04:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
06:20 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
08:00 Leszno Dworzec kolejowy
09:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Bagaż: 1 bagaż za darmo, każdy dodatkowy 80 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów dozwolony za dodatkową opłatę.
Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kamianets-Podilskiy - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information