• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kamenets-Podilskiy - Poznan

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
Wyjazdy: 6 Gru, 8 Gru, 11 Gru, 12 Gru, 13 Gru, 15 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 22 Gru
  1. 11:05Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  2. 12:30Borschiv Dworzec, ul. Y.Kondryi 13
  3. 13:20Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
  4. 14:10Buchach ul. Shevchenka 57
  5. 16:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  6. 18:15Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  7. 20:55Krakovets cło (UA-PL)
  8. 21:00Korczowa cło (PL-UA)
  9. 22:45Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  10. 00:55Krakow JUBILAT trading house, aleja Zygmunta Krasińskiego 1
  11. 01:30Krakow airport Port lotniczy
  12. 02:30Katowice ul. Piotra Skargi 6
  13. 04:05Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  14. 05:45Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  15. 07:35Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  16. 09:05Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Przewoźnik: PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt sprawdź u przewoźnika (za dodatkową opłatę).
  • Bagaż: 1szt. 80 - 100 UAH.
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation