Podle času
Podle ceny

Linka Iwano- Frankowsk - Bydgoszcz

19:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
20:55 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
21:45 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
23:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:25 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
01:25 Krakovets celnice (UA-PL)
01:30 Korczowa customs PL-UA
02:20 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
05:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:40 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
13:05 Poznan Aut. Nádr., ul. Towarowa 17
Dopravce: EWE-Trans
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 30 UAH
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 3-12 let
99% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací