Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Bydgoszcz - Chernivtsi (Warsaw-Ternopil)

12:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
13:35 Inowroclaw dworzec PKS
15:20 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
16:20 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
17:30 Sochaczew Vlak. Nádr., ul. Henryka Sienkiewicza
20:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:45 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
04:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
05:25 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
06:15 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
07:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:55 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
09:05 Gusiatyn (Ternopilska obl.) Aut. Nádr., ul.Lepkogo 4
09:10 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
09:50 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr., ul. Shevchenka 49
10:15 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr., ul. Chapaeva 35
10:50 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
11:00 Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
11:40 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:10 Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr. ul. Vasileva, 61а
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Bydgoszcz - Kamianets-Podilskiy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací