Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 004 Moscow - Nikolaev

16:30 Moskva Bus Station "Yuzhnie Vorota", MKAD 19 km
17:30 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
01:05 Kursk Aut. Nádr., ul. 50let Oktjabrja 120
04:30 Shebekino Shebekino
05:20 Pletenivka CLO
07:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
10:50 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
12:25 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
14:45 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
17:30 Nova Kakhovka Aut. Nádr., ul. Parizhskoy komunny 3
19:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
20:00 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1 zavazadlo v ceně jízdenky. Dalsi 10% z ceny jízdenky.
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Moskva - Mykolaiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací