Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Koln - Melitopol (north)

08:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
09:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
10:20 Munster ZOB
11:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
11:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 78
14:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
15:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:00 Schwerin Aut. Nádr.
16:30 Magdeburg Aut. Nádr., Kölner Platz
18:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
08:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2-4 let
30% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Všechny linky Düsseldorf - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací