• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Koln - Melitopol (north)

Winew
Odjezdy: 5 Pro, 26 Pro, 2 Led, 9 Led, 16 Led, 23 Led, 30 Led, 6 Úno, 13 Úno, 20 Úno
  1. 06:00Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  2. 07:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  3. 08:15Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  4. 09:00Dortmund ZOB, Steinstrasse
  5. 11:00Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  6. 13:00Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
  7. 14:00Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  8. 15:30Magdeburg Aut. Nádr., Kölner Platz
  9. 17:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  10. 18:30Cottbus ZOB, Marienstr. 1
  11. 20:00Forst celnice (DE-PL)
  12. 20:05Olszyna celnice (PL-DE)
  13. 04:30Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 06:30Krakovets celnice (UA-PL)
  15. 09:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  16. 12:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  17. 14:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  18. 16:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  19. 18:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  20. 22:55Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontayevskaya, 58
  21. 00:30Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  22. 03:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  • Dopravce: Winew
  • Doplňující informace:

    Promotion! Buy tickets on departure untill 13 December with a -20% discount from the ticket price

    Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    20% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací