• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Koln - Melitopol (north)

Winew
Wyjazdy: 15 Maj, 22 Maj, 29 Maj, 5 Cze, 12 Cze, 19 Cze, 26 Cze, 3 Lip, 10 Lip, 17 Lip
  1. 06:00Köln airport
  2. 07:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  3. 08:15Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
  4. 09:00Dortmund ZOB, Steinstrasse
  5. 11:00Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  6. 13:00Hannover Dworzec PKS, Rundestraße 12
  7. 14:00Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  8. 15:30Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
  9. 17:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  10. 18:30Cottbus ZOB, Marienstr. 1
  11. 20:00Forst cło (DE-PL)
  12. 20:05Olszyna cło (PL-DE)
  13. 04:30Korczowa cło (PL-UA)
  14. 06:30Krakovets cło (UA-PL)
  15. 09:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  16. 12:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  17. 14:00Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  18. 16:00Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  19. 18:30Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  20. 22:55Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  21. 00:30Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  22. 03:30Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Przewoźnik: Winew
  • Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation