Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Koln - Melitopol (north)

09:30 Düsseldorf
10:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
10:20 Munster
11:00 Osnabruck
11:00 Dortmund
12:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
12:30 Bielefeld
14:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 78
14:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
15:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:00 Schwerin
16:30 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
18:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
08:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
15:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
17:00 Uman
21:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
23:30 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information