Według czasu
Według ceny

Kurs Koln - Melitopol (north)

Wyjazdy: 21 Paź, 24 Paź, 28 Paź, 31 Paź, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis
09:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
10:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
10:20 Munster ZOB
11:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
11:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
14:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
15:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:00 Schwerin Treibstoff "Shtolpe"
16:30 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
18:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
08:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
13:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
15:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
17:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
21:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
23:30 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information