• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Koln - Melitopol (north)

Wyjazdy: 27 Sie, 31 Sie, 3 Wrz, 7 Wrz, 10 Wrz, 14 Wrz, 17 Wrz, 21 Wrz, 24 Wrz, 28 Wrz
07:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
08:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
09:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
11:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
14:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:30 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
17:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
20:00 Forst cło (DE-PL)
20:05 Olszyna cło (PL-DE)
04:30 Korczowa cło (PL-UA)
06:30 Krakovets cło (UA-PL)
09:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
12:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
14:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
16:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
18:30 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
22:55 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
00:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
03:30 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 11-12 lat
30% Dzieci 2 -10 lat
99% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation