Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Koln - Melitopol (north)

Winew
Wyjazdy: 4 Kwi, 7 Kwi, 11 Kwi, 14 Kwi, 18 Kwi, 21 Kwi, 25 Kwi, 28 Kwi, 2 Maj, 5 Maj
  1. 06:00Köln airport
  2. 07:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  3. 08:15Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
  4. 09:00Dortmund ZOB, Steinstrasse
  5. 11:00Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  6. 13:00Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
  7. 14:00Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  8. 15:30Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
  9. 17:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  10. 18:30Cottbus ZOB, Marienstr. 1
  11. 20:00Forst cło (DE-PL)
  12. 20:05Olszyna cło (PL-DE)
  13. 04:30Korczowa cło (PL-UA)
  14. 06:30Krakovets cło (UA-PL)
  15. 09:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  16. 12:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  17. 14:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  18. 16:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  19. 18:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  20. 22:55Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  21. 00:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 03:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Winew
  • Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
  • Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    20% Dzieci 11-12 lat
    30% Dzieci 2 -10 lat
    99% Dzieci 0-2 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation