Podle času
Podle ceny

Linka 415 Kiev-Prague

20:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
23:10 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
02:05 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:20 Krakovets celnice (UA-PL)
08:25 Korczowa customs PL-UA
09:30 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
12:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:50 Katowice airport Letiště
15:25 Chalupki CLO
15:30 Bohumín CLO
16:00 Ostrava Vítkovická 3276/2
18:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
22:05 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 50kg(60x40x40)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací