Podle času
Podle ceny

Linka 415 Kyiv - Praha

20:30 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
23:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
02:05 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:20 Krakovets celnice (UA-PL)
08:25 Korczowa celnice (PL-UA)
09:30 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
12:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:50 Katowice airport Letiště
15:25 Chalupki CLO
15:30 Bohumín CLO
16:00 Ostrava Vítkovická 3276/2
18:50 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
22:05 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 50kg(60x40x40)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací