Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 415 Kiev-Prague

20:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
23:10 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
02:05 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:20 Krakovets celnice (UA-PL)
08:25 Korczowa customs PL-UA
09:30 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
12:05 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
13:50 Katowice airport Letiště
15:25 Chalupki CLO
15:30 Bohumín CLO
16:00 Ostrava Vítkovická 3276/2
18:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
22:05 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 50kg(60x40x40)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací