Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (07:00) (5)

Odjezdy: 27 Říj, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Pro, 8 Pro, 15 Pro, 22 Pro, 29 Pro
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
07:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
07:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
07:30 Kiev Metro Charkivska
07:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
08:00 Boryspil Sil'po market
10:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
10:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
12:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
14:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací