Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (12:00) (3-6)

Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 8 Srp, 9 Srp
12:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
14:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
15:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
16:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
18:00 Boryspil Sil'po market
18:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
18:40 Kiev Metro Charkivska
18:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
19:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
19:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací