Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (00:00) (7)

Odjezdy: 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro, 31 Pro, 7 Led, 14 Led, 21 Led, 28 Led
00:01 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
00:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
00:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
00:30 Kiev Metro Charkivska
00:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
01:00 Boryspil Sil'po market
03:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
03:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
05:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
07:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací