Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Kryvoi Rog (13:00) (7)

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", v blízkosti restaurace "Drova", pl. Vokzalnaia 2
13:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
13:20 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:30 Kiev Metro Charkivska
13:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
14:00 Boryspil Sil'po market
16:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
16:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
18:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
20:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kiev - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací