Podle času
Podle ceny

Linka A05 Palermo - Poland - Ukraine (Super Promocja)

Odjezdy: 3 Června, 10 Června, 17 Června, 21 Června, 24 Června, 28 Června, 1 Července, 5 Července, 8 Července, 12 Července
20:00 Catania Vlak.Nadr., przystanek AGAT
21:30 Messina Vlak.Nadr.,
22:30 Villa San Giovanni Vlak.Nadr.,
23:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
00:15 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
00:45 Lamezia Terme Vlak.Nadr.,
01:45 Cosenza Vlak.Nadr., Vagliolise
05:00 Salerno Piazza Concordia
06:00 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
06:30 Caserta Aut. Nádr., Piazza Garibaldi
10:00 Roma Autostazione Tiburtina
11:30 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Ferrara Vlak.Nadr., Viale Casellina
17:15 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
19:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
21:15 Villach Hauptbahnhof
02:00 Wien ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
04:00 Brno Aut. Nádr., ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Cieszyn Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
07:30 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Aut. Nádr.
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Plac Niepodległości
12:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:20 Kovel Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Agat/Prykarpatskyy Express/FOP Melnyk/FOP Bryntsov/Mykolaivske ATP/Eurolines-Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg (90x75x25) - zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed

Všechny linky Catania - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací