Podle času
Podle ceny

Linka Gdynia - Kharkiv (Chernivtsi)

Odjezdy: 28 Kvě, 31 Kvě, 2 Června, 5 Června, 7 Června, 10 Června, 12 Června, 15 Června, 17 Června, 20 Června
22:50 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
23:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
02:05 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
03:15 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
04:30 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
14:35 Dolhobychuv celnice (PL-UA)
16:10 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
18:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
22:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
23:25 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
00:05 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Gdynia - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací