• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moskva - Koln - Karlsruhe

VISIT TOUR
Odjezdy: 19 Říj, 24 Říj, 31 Říj, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis, 5 Pro, 12 Pro, 19 Pro
  1. 22:30Moskva Aut. Nádr., "Novoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
  2. 04:15Smolensk Aut. Nádr., ul.Kasena 13
  3. 07:00Gomel Aut. Nádr., ul.Kurcatova 1
  4. 08:25Zhlobin Aut. Nádr., ul.Urickogo
  5. 09:30Babruysk ul. Puskina 151
  6. 12:00Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
  7. 14:15Baranovichy Aut. Nádr., ul. Frolenkova
  8. 17:00Brest Aut. Nádr., ul. Ordzhonykydze, 12
  9. 05:00Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
  10. 08:00Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 09:10Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  12. 10:40Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
  13. 13:30Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
  14. 14:30Tostedt Bremer Straße 36
  15. 16:00Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
  16. 17:20Osnabruck Fernbushaltestelle
  17. 19:00Dortmund ZOB bei Hbf
  18. 20:00Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
  19. 21:00Köln airport Flughafen ZOB
  • Dopravce: VISIT TOUR
  • Doplňující informace: Only russian and belarusian citizens are allowed to carry. Carriage of animals is not possible
  • Zavazadla: 2ks.do 25kg(60х50х25)-zdarma, každe dalši od 10 EUR
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Invalida
    10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    20% Ditě od 5-12 let
    50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací