Podle času
Podle ceny

Linka Katowice - Khmelnytskyi

08:35 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
10:55 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
16:20 Medyka celnice (PL-UA)
17:25 Shehyni celnice (UA-PL)
19:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:15 Zolochiv Aut. Nádr., ul. S.Bandery 3
21:20 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
22:05 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
22:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
23:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
02:00 Zbarazh Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho 106
Dopravce: Zbarazke ATP-16140
Zavazadla: 2 sáček - zdarma, každá další - 10 PLN
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited, bicycles - for an additional fee in the presence of free space

Všechny linky Katowice - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací