Podle času
Podle ceny

Linka 07 Poland - Spain

Odjezdy: Po, St, So
04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
05:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
05:30 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
06:00 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
06:05 Jaroslaw Dworzec PKP
06:20 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
06:25 Przeworsk Dworzec PKS
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
06:40 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:15 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
07:30 Bilgoraj dworzec PKS
07:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
07:30 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
07:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
07:50 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
08:00 Krasnystaw dworzec PKP
08:05 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
08:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
08:15 Debica Vlak. Nádr.
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
08:15 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
08:30 Ostroleka dworzec PKS
08:40 Krasnik dworzec PKS
08:40 Chelm dworzec PKS
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
08:45 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
09:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:15 Radomsko dworzec PKS
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
09:20 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
09:25 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:00 Mszana Dolna Dworzec PKS
10:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:00 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
10:15 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
10:25 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
10:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
10:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
10:45 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
11:00 Bielsko-Biala Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:00 Kielce Dworzec PKS
11:05 Glogowek dworzec PKS
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:15 Ilawa dworzec PKS
11:20 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
11:45 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
11:45 Kluczbork dworzec PKS
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:00 Zory Dworzec PKS
12:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
12:00 Lowicz dworzec PKS
12:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:15 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
12:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
12:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
12:30 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:30 Lebork Dw. PKP
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:45 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:00 Swiecie dworzec PKS
13:15 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
13:20 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
13:20 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
13:25 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
13:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
13:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
14:00 Krotoszyn dworzec PKS
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
14:15 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
14:20 Brzeg dworzec PKS
14:30 Inowroclaw dworzec PKS
14:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
14:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
14:40 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
15:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
15:15 Pila dworzec PKS
15:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:30 Leszno Dworzec PKP
15:30 Gniezno dworzec PKS
15:45 Jawor dworzec PKP
15:55 Walcz dworzec PKS, stan. 4
16:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
16:30 Glogow Dworzec PKP
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
16:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
17:15 Nowa Sol Dworzec PKS, ul. Zjednoczenia 1
17:30 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
17:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
18:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:15 Mulhouse Autoport Ile de Napoleon, Parking Hotel Arcotel
07:45 Besancon Autoroute Peage Ouest
09:15 Chalon sur Saone Gare routière, av Pompidou stan. 3,4 (kolo SNCF)
11:00 Lyon Cours de Verdun Perrache obok reastauracji Karizma
13:15 Bollene Arret de bus BOUDON Rue.Jean Francois Champollion
15:00 Marseille Gare des Autocars de Marseille, stan. 1 lub 2
17:00 Nimes Gare Routiere - Rue St. Felicite
17:45 Montpellier Arret TRAM No 2, Av. du Colonel A.Pavelet, Rue de la Madeleine
18:45 Narbonne Aut. Nádr.
19:20 Perpignan Gare Routiere,bd Saint-Assiscle,k/SNCF
20:15 Toulouse Aut. Nádr., 68 boulevard Pierre Samard
21:00 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
22:30 Barcelona Estacio Del Nord, stan.10
23:15 Bordeaux Terres de Bordes
23:55 Tarragona Estacion de Autobuses, stan. 13
02:00 Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
03:00 Valencia Estacion de Autobuses, stan.35, Av. de Menéndez Pidal 13
08:00 Madrid Estacion de Autobuses Sur Calle Mendez Alvaro stan. 59
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Madrid

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací