• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Kovel (Kherson - Gdynia)

Odjezdy: 19 Úno, 22 Úno, 24 Úno, 26 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 8 Bře, 10 Bře, 12 Bře
07:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
08:25 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
11:05 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
14:55 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
15:55 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
17:25 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
19:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
20:30 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
21:35 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
22:30 Zolochiv benzínová stanice Okko, ul. Lvivska 67
23:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
00:50 Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
01:30 Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
02:30 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
02:50 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
03:55 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
Dopravce: Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kherson - Kovel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací