• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Wroclaw

FOP Ostapchuk
Odjezdy: 9 Pro, 10 Pro, 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro
  1. 16:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  2. 17:20Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  3. 19:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  4. 21:00Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  5. 21:30Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  6. 22:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  7. 00:40Lviv Zast. měst. autob., vedle aut. nádr., ul. Strijska 109
  8. 02:30Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 02:35Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 03:50Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  11. 06:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 07:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 09:40Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  14. 11:10Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  • Dopravce: FOP Ostapchuk
  • Doplňující informace: Change of the date is free(but not at the departure date). Transport of animals is possible.
  • Zavazadla: 1 ks.do 30 kg.(60x40x40)-zdarma, každe dalši kg. - 30 UAH
  • Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
    10% Invalida
    10% Důchodce od 60 let
    20% Ditě od 10-15 let
    50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací