• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Wroclaw

Odjezdy: 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub
16:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:20 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
19:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
21:00 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
21:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
22:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
00:40 Lviv Zast. měst. autob., vedle aut. nádr., ul. Strijska 109
02:30 Krakovets celnice (UA-PL)
02:35 Korczowa celnice (PL-UA)
03:50 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
05:10 Tarnow čerpací stanice"Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
06:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
07:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:40 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
11:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
Dopravce: FOP Ostapchuk
Zavazadla: 2 ks.do 30 kg.(60x40x40)-zdarma, každe dalši kg. - 30 UAH
Doplňující informace: Change of the date is free(but not at the departure date). Transport of animals is possible.
Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 0-9 let

Všechny linky Vinnytsia - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací