• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Wroclaw

Ostapchuk FOP
Odjezdy: 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 9 Srp, 10 Srp
  1. 16:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 17:20Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  3. 19:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 21:00Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  5. 21:30Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  6. 22:30Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  7. 00:40Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  8. 02:30Shehyni celnice (UA-PL)
  9. 02:35Medyka celnice (PL-UA)
  10. 03:50Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  11. 05:10Tarnow Čerpací stanice "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  12. 06:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 07:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  14. 09:40Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  15. 11:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  • Dopravce: Ostapchuk FOP
  • Doplňující informace: Change of the date is free(but not at the departure date). Transport of animals is possible.
  • Zavazadla: 1 ks.do 30 kg.(60x40x40)-zdarma, každe dalši kg. - 50 UAH
  • Slevy: 10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 8-15 let
    50% Děti 0-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací