• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Vinnytsia - Wroclaw

Ostapchuk FOP
Wyjazdy: 19 Wrz, 20 Wrz, 21 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz
  1. 16:50Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  2. 17:20Vinnytsia Dworzec PKS, "Zachodni", Khmelnytske shose, 107
  3. 19:30Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  4. 21:00Volochysk Dworzec PKS, ul. Nezaleznosti, 30
  5. 21:30Pidvolochysk Przystanek autobusowy, ul. Ternopilska, 15A
  6. 22:30Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  7. 00:40Lviv Przystanek autobusowy, pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109
  8. 02:30Shehyni cło (UA-PL)
  9. 02:35Medyka cło (PL-UA)
  10. 03:50Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  11. 05:10Tarnow Stacja paliw "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  12. 06:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 07:50Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  14. 09:40Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  15. 11:10Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  • Przewoźnik: Ostapchuk FOP
  • Informacje dodatkowe: Zmiana daty jest bezpłatna(ale nie w dniu wyjazdu). Transport zwierząt jest możliwy.
  • Bagaż: 1 szt.do 30 kg.(60x40x40)- bezpłatnie, każdy następny kg. - 50 UAH
  • Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1 i 2 grupa
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci (ISIC)
    20% Dzieci 8-15 lat
    50% Dzieci 0-8 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation