Według czasu
Według ceny

Kurs Vinnytsia - Wroclaw

Wyjazdy: 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru, 24 Gru, 25 Gru
16:50 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
17:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
19:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
21:00 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
21:30 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
22:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
00:40 Lviv Miejski przystanek autobusowy, pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
02:30 Krakovets cło (UA-PL)
02:35 Korczowa cło (PL-UA)
03:50 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
05:10 Tarnow Stacja benzynowa "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
06:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
07:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:40 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
11:10 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
Przewoźnik: FOP Ostapchuk
Bagaż: 2 szt.do 30 kg.(60x40x40)- bezpłatnie, każdy następny kg. - 30 UAH
Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 12-16 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation