• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Vinnytsia - Wroclaw

FOP Ostapchuk
Wyjazdy: 28 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 2 Mar, 3 Mar, 4 Mar, 5 Mar, 6 Mar, 7 Mar, 8 Mar
  1. 16:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  2. 17:20Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  3. 19:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  4. 21:00Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  5. 21:30Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  6. 22:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  7. 00:40Lviv Miejski przystanek autobusowy, pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
  8. 02:30Krakovets cło (UA-PL)
  9. 02:35Korczowa cło (PL-UA)
  10. 03:50Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  11. 06:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 07:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  13. 09:40Opole "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow 56
  14. 11:10Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  • Przewoźnik: FOP Ostapchuk
  • Informacje dodatkowe: Zmiana daty jest bezpłatna(ale nie w dniu wyjazdu). Transport zwierząt jest możliwy.
  • Bagaż: 1 szt.do 30 kg.(60x40x40)- bezpłatnie, każdy następny kg. - 30 UAH
  • Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci 10-15 lat
    50% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation