Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Nova Kakhovka

Odjezdy: 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář
08:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
09:30 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
11:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. Armii Krajowej 1
15:20 Katowice ul. Piotra Skargi 6
17:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:35 Tarnow čerpací stanice"Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
19:50 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
21:40 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
22:30 Medyka celnice (PL-UA)
23:55 Shehyni celnice (UA-PL)
01:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
02:45 Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
04:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
04:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
05:00 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
07:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:45 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
09:05 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
09:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
10:30 Nemyriv v blízkosti obchodu ATB
11:30 Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy
12:40 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:35 Odessa Aut. Nádr., "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
17:50 Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr. ul. Khimikiv 11
18:15 Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
19:20 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
20:35 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
15% Skupina 5 osob
20% Děti 7-15
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Poznan - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací