• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Cherkasy - Plzen

Vilartrans
Odjezdy: 20 Června, 24 Června, 27 Června, 1 Července, 4 Července, 8 Července, 11 Července, 15 Července, 18 Července, 22 Července
  1. 06:30Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  2. 10:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 12:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  4. 15:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  5. 18:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  6. 20:20Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 20:30Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 02:20Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  9. 04:45Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  10. 06:05Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  11. 07:25Zgorzelec Čerpací stanice "Orlen" obok Reala ul. Slowianska 1
  12. 08:00Bogatynia Cerpací stanice "Lotos"
  13. 08:35Liberec Aut. Nádr., ul. Vaňurova 885/5
  14. 09:25Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  15. 10:25Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  16. 11:35Rokycany Čerpací stanice "MOL", ul. Arbesova, 975
  17. 12:00Plzeň Aut. Nádr., ul. Husova, 90
  • Dopravce: Vilartrans
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací