Podle času
Podle ceny

Linka Cherkasy-Plzen

Odjezdy: 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 14 Led, 21 Led, 28 Led, 4 Úno, 11 Úno
06:30 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
10:20 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:25 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:15 Krakovets celnice (UA-PL)
21:20 Korczowa customs PL-UA
01:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:05 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
05:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
07:10 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
08:55 Zawidow celnice (PL-CZ)
09:00 Habartice celnice
09:55 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
10:45 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
11:55 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Vilartrans
Zavazadla: 1ks.do 30 kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Cherkasy - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací