Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Cherkasy-Plzen

Vilartrans
Odjezdy: 14 Června, 21 Června, 28 Června, 5 Července, 12 Července, 19 Července, 26 Července, 2 Srp, 9 Srp, 16 Srp
  1. 06:30Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  2. 10:20Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 12:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 15:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 18:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 20:20Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 20:30Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 02:20Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  9. 04:45Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  10. 06:05Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  11. 07:25Zgorzelec Čerpací stanice "Orlen" obok Reala ul. Slowianska 1
  12. 08:00Bogatynia Cerpací stanice "Lotos"
  13. 08:35Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  14. 09:25Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  15. 10:25Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  16. 11:35Rokycany Čerpací stanice "MOL", ul. Arbesova, 975
  17. 12:00Plzeň CAN, ul.Husova 90
  • Dopravce: Vilartrans
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací