ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Черкассы-Пльзень

Vilartrans
Виїзди: 5 Кві, 12 Кві, 19 Кві, 26 Кві, 3 Тра, 10 Тра, 17 Тра, 24 Тра, 31 Тра, 7 Чер
  1. 06:30Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  2. 10:20Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 12:25Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 15:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 18:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 20:20Краковець celnice (UA-PL)
  7. 20:30Корчова celnice (PL-UA)
  8. 02:20Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  9. 04:45Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  10. 06:05Легниця Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  11. 07:25Згожелець Čerpací stanice "Orlen" obok Reala ul. Slowianska 1
  12. 08:00Богатыня Cerpací stanice "Lotos"
  13. 08:35Ліберець Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  14. 09:25Млада-Болеслав Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  15. 10:25Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  16. 11:35Рокицани Čerpací stanice "MOL", ul. Arbesova, 975
  17. 12:00Плзень CAN, ul.Husova 90
  • Перевізник: Vilartrans
  • Додаткова інформація: Билет не обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1шт до 30 кг (100x50x30) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя