Podle času
Podle ceny

Linka Amsterdam - Czestochowa

Odjezdy: 12 Pro, 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 19 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro
13:00 Amsterdam Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein
15:00 Groningen Central Station,Eurolines Bus stop
16:15 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
17:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
18:00 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
19:00 Tostedt Kaufhaus BADE
20:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
23:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
00:05 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
02:05 Krosno Odrzańskie Aut. Nádr., ul. Arianska 2
02:20 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Ułańska 5
03:45 Polkowice Aut. Nádr., ul. Młyńska
04:00 Lubin Zastávka veřejné dopravy, křižovatka M.Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki
04:20 Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
05:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
06:45 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
07:00 Krapkowice LOTOS stanice, na silnici 45 Krapkowice Opole (mezi Strzelce Op, a Opole)
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:25 Toszek Autobusová zastávka, ul. Tarnogórska
07:40 Pyskowice Aut. Nádr., Rynek
07:50 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:40 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
Dopravce: EST LOREK/EWHD
Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma

Všechny linky Amsterdam - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací