Podle času
Podle ceny

Linka Gdynia - Chernivtsi

Odjezdy: 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 2 Července, 4 Července, 6 Července, 8 Července, 10 Července, 12 Července
15:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
16:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
19:05 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
20:05 Torun ul. Dąbrowskiego 26
23:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:35 Hrebenne celnice (PL-UA)
07:35 Rava Ruska celnice (UA-PL)
08:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
09:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:10 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
11:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
14:40 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
15:40 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Zavazadla: 2ks.do 25kg-zdarma

Všechny linky Gdynia - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací