Podle času
Podle ceny

Linka Gdynia - Chernivtsi

Odjezdy: 17 Pro, 27 Pro, 29 Pro, 4 Led, 6 Led, 10 Led, 12 Led, 14 Led, 16 Led, 18 Led
15:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
16:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
19:05 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
20:05 Torun ul. Dąbrowskiego 26
23:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:35 Hrebenne celnice (PL-UA)
07:35 Rava Ruska celnice (UA-PL)
08:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
09:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:10 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
11:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
14:40 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
15:40 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Zavazadla: 2ks.do 25kg-zdarma
Doplňující informace: The passenger is insured for 102 000 UAH. IC «Persha». Insurance fee - 2%, included in the ticket price.

Všechny linky Gdynia - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací