• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kamianets-Podilskiy

Modultrans
Odjezdy: 21 Úno, 23 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 29 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 10 Bře
  1. 14:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  2. 15:20Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 18:20Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 19:20Torun ul. Dąbrowskiego 26
  5. 23:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 05:35Hrebenne celnice (PL-UA)
  7. 07:35Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 08:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  9. 09:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 10:10Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  11. 11:10Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  12. 11:50Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  13. 12:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  14. 13:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  15. 14:40Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  16. 15:40Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2ks.do 25kg-zdarma
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 4-12 let
    30% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací