• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zhovti Vody - Moskva

Odjezdy: 23 Bře, 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub
10:30 Zhovti Vody Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 2b
11:00 Kryvyi Rih Zastavka "Obchodní Dům" (zh/m Damanskyi)
11:05 Kryvyi Rih Zastavka kino "Voskhod" (zh/m SevHOK)"
11:15 Kryvyi Rih Zastavka "17 kvartal", ul.Kolachevskoho
11:20 Kryvyi Rih Zastavka "44 Kvartal" ul. Musorhskoho
11:25 Kryvyi Rih Zarechniy district
11:30 Kryvyi Rih 173 kvartal ul.Tukhachevskoho
11:40 Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq, "Silpo"
11:50 Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
11:55 Kryvyi Rih 95 kvartal (market ATB)
12:00 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a, kavárna "Zustrich"
13:30 Dniprodzerzhynsk Aut. Nádr., al. Swobody 86
14:00 Dnipro Aut. Nádr. ul.Kurchatova 10, "Zoomaidanchyk"
14:15 Dnipro Čerpací stanice «YUKON» (dálnice Donetskoe, naproti nákupní centrum "Karavan")
14:45 Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. Hetmanska 35
17:00 Kharkiv ul. Połtawa Way 138 (parking OC "Rost")
17:15 Kharkiv Autobusová zastávka, al. Liudviha Swobody 30, stanice metra "Oleksiivska", prodejna "Silpo"
18:30 Goptovka customs (UA-RU)
19:30 Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
22:00 Belgorod Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
01:00 Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
03:00 Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
05:00 Tula Kaluzhske dálnice.104, Prudnoye, Tula, Parkování TC Metro
07:00 Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
08:05 Vnukovo Benzinová stanice "Shell", ul. 2-aya Reysovaya 2G
Dopravce: Bon-Voyage
Zavazadla: 1ks.do 30kg - zdarma

Všechny linky Zhovti Vody - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací