• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Boryspil - Gdansk

Odjezdy: 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června
10:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
19:40 Dorohusk celnice (PL-UA)
21:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
03:45 Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
04:20 Ostroda Aut. Nádr., ul. Garnizonova 14
05:40 Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
07:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
Dopravce: FOP Melnik
Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
Doplňující informace: Carriage of animals and disassembled bicycles are allowed
Slevy: 10% Skupina 2 osob
15% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Kyiv - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací