• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kovel - Marganets (Brest - Kryvyi Rih)

Odjezdy: 27 Bře, 29 Bře, 1 Dub, 3 Dub, 5 Dub, 8 Dub, 10 Dub, 12 Dub, 15 Dub, 17 Dub
01:30 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
03:50 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
04:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
05:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
06:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
09:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:35 Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
14:25 Bila Tserkva Aut. Nádr. "Ikarus", ul. Levanevskogo, 62a
16:10 Korsun-Shevchenkivskyi Aut. Nádr., ul. Yuvilejna
16:35 Gorodysche (Cherkaska obl.) Aut. Nádr., ul. Myru
17:40 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
18:15 Smila Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 111
20:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
22:00 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
23:59 Nikopol Aut. Nádr., ul. Elektrometallurgov 37
00:30 Marganets Aut. Nádr., ul. Privokzalnaja 1a
Dopravce: Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kovel - Marganets

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací