Podle času
Podle ceny

Linka Gdynia - Chernivtsi

Odjezdy: 12 Pro, 13 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 27 Pro, 28 Pro, 6 Led, 7 Led, 11 Led, 12 Led
21:50 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
22:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
02:05 Torun Aut. Nádr., Plac 18 stycznia
03:15 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
14:35 Dolhobychuv celnice (PL-UA)
16:10 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice (UA-PL)
18:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
22:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
23:25 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
00:05 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka
Doplňující informace: Van Hool Astromega. A signboard on the bus Chernivtsi - Szczecin or Chernivtsi - Gdynia

Všechny linky Gdynia - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací