DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Kyiv - Poznan

Brintsov S.V.
Odjezdy: 10 Dub, 12 Dub, 14 Dub, 16 Dub, 18 Dub, 20 Dub, 22 Dub, 24 Dub, 26 Dub, 28 Dub
  1. 07:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 09:15Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 17:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 19:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 23:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 01:40Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 01:45Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 05:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 06:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 08:20Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  12. 09:45Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  13. 11:15Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  14. 12:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Brintsov S.V.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg.(90x75x25) + příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací