• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka NLA Kremenchuk - Poznan

NovikovLA
Odjezdy: 19 Června, 23 Června, 27 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července
  1. 08:00Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  2. 10:15Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  3. 13:25Kyiv Aut. Nádr. "Vydubychi", Naberezhno-Pecherska road, 10A
  4. 14:05Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 16:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  6. 19:25Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  7. 22:40Ustyluh celnice (UA/PL)
  8. 23:40Zosin celnice (PL/UA)
  9. 02:05Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 05:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  11. 07:10Lodz ul. Smugowa, 30-32
  12. 09:00Konin ul. Szarych Szeregow, 1A
  13. 10:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: NovikovLA
  • Zavazadla: 10% z tarifu
  • Slevy: 50% Děti 2-5 let
    99% Děti 0-2 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací