Podle času
Podle ceny

Linka NLA Kremenchuk - Poznan

Odjezdy: 21 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj, 9 Říj, 11 Říj
10:15 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6
13:35 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
17:00 Kiev Aut. Nádr., "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
19:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
00:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:25 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
05:05 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
09:05 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Lodz ul. Smugowa 30 32
12:45 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
14:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: NovikovLA
Slevy: 50% Děti 5-12 let

Všechny linky Kremenchuk - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací