• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka NLA Kremenchuk - Poznan

Odjezdy: 25 Úno, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 17 Bře, 19 Bře, 21 Bře
08:00 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
11:00 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
14:00 Kiev Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
16:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:15 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
22:15 Ustyluh celnice (UA/PL)
22:30 Zosin celnice (PL/UA)
23:59 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
02:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Lodz ul. Smugowa 30 32
12:45 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
14:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: NovikovLA
Slevy: 50% Děti 5-12 let

Všechny linky Kremenchuk - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací