• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Wroclaw

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Odjezdy: 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře
  1. 16:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 18:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  3. 19:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  4. 20:10Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  5. 20:50Dolyna Aut. Nádr., ul. Privokzalna, 1
  6. 21:30Stryi ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
  7. 22:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  8. 01:00Shehyni celnice (UA-PL)
  9. 01:05Medyka celnice (PL-UA)
  10. 01:20Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego, 4
  11. 03:00Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  12. 05:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 06:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  14. 08:00Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  15. 09:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 10-12 let
    50% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací